Kontakt

UNDP's nordiske kontor

   
Camilla Brückner
Direktør
camilla.bruckner@undp.org
+45 45 33 60 01

Trygve Ölfarnes
Souschef
trygve.olfarnes@undp.org
+47 40 10 13 05
 

Danmark

   
Mette Fjalland
Kommunikation og Partnerskabsrådgiver
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08
Stine Junge
Privatsektor ansvarlig
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02
 
Michael Toft
Finans- og Administrationsansvarlig
michael.toft@undp.org
+45 45 33 60 10
Edna Muratagic
Finans- og Administrationsmedarbejder
edna.muratagic@undp.org
+45 45 33 60 23
 
Erica Larsson
Finans- og Administrationsmedarbejder
erica.larsson@undp.org
+45 45 33 60 21
Sofie Bach
Praktikant
sofie.bach@undp.org
Mie Vestergaard
Praktikant 
mie.vestergaard@undp.org
+45 33 60 06
UNDP Danmark
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00
 
 

Norge

   
Eirik Talleraas
Kommunikation og Partnerskabsrådgiver
eirik.talleraas@undp.org
+47 96 01 44 96
 
UNDP Norge:
Kongens gate 12
0153 Oslo
 
Besøg vores norske side  
   

 

 

 

Sverige

 

 

 

Caroline Åberg

Kommunikation og Partnerskabsrådgiver

caroline.aberg@undp.org

+46 8 545 232 50

Albert Askeljung

Projekt Assistent
 

albert.askeljung@undp.org

+46 76 140 34 46

Carolina Given-Sjölander

Kommunikationsansvarlig

carolina.given.sjolander@undp.org

 

 

 

Besøg vores svenske side

 

UNDP Sverige:

Norrsken House

Birger Jarlsgatan 57C

Stockholm, Sverige

Finland

Matleena Siipola
Kommunikationsmedarbejder
matleena.siipola@undp.org

UNDP Finland:

Marmorvej 51
2100 København
+46 70 0419106
 
Martti Karttunen
Praktikant
UNDP Finland:
Marmorvej 51
2100 København

 
Besøg vores finske side   
   
   

UNDP Rundt om i verden