UNDP

Om os

Kontakt

UNDP's nordiske kontor

   
Camilla Brückner
Direktør
camilla.bruckner@undp.org
+45 45 33 60 01

 

Danmark

Mette Fjalland
Kommunikation og Partnerskabsrådgiver
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08
Stine Junge
Privatsektor ansvarlig
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02
 
Michael Toft
Finans- og Administrationsansvarlig
michael.toft@undp.org
+45 45 33 60 10
Edna Muratagic
Finans- og Administrationsmedarbejder
edna.muratagic@undp.org
+45 45 33 60 23
 
Erica Larsson
Finans- og Administrationsmedarbejder
erica.larsson@undp.org
+45 45 33 60 21
Valdemar Satoshi Rojle Christensen
Konsulent
valdemar.christensen@undp.org
+45 26 28 81 51
Sofie Friis Bach
Konsulent
sofie.bach@undp.org
+45 28 26 88 19
Gry Josefine Løvgren
Praktikant
gry.josefine.lovgren@undp.org
+45 71 79 09 36
Josefine Løchen
Praktikant 
josefine.lochen@undp.org
+47 47 96 57 64
UNDP Danmark
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00

 

Norge

Eirik Talleraas
Kommunikation og Partnerskabsrådgiver
eirik.talleraas@undp.org
+47 96 01 44 96
Henriette Friling
Konsulent
henriette.friling@undp.org
+47 48 09 32 63
Siri Stai
Konsulent
siri.stai@undp.org
+47 94 84 71 13
UNDP Norge:
Kongens gate 12
0153 Oslo
Besøg vores norske side

 

Sverige

Caroline Åberg
Kommunikation og Partnerskabsrådgiver
caroline.aberg@undp.org
+46 8 545 232 50
Albert Askeljung
Projekt Assistent
albert.askeljung@undp.org
+46 76 140 34 46
Carolina Given-Sjölander
Kommunikationsansvarlig
carolina.given.sjolander@undp.org
UNDP Sverige:
Norrsken House
Birger Jarlsgatan 57C
Stockholm, Sverige
Besøg vores svenske side

 

Finland

Matleena Siipola
Kommunikationsmedarbejder
matleena.siipola@undp.org
+46 358 40 151 88 06
Aleksi Blomqvist
Kommunikationspraktikant
aleksi.blomqvist@undp.org
Besøg vores finske side  UNDP Finland:
Marmorvej 51
2100 København
+46 70 0419106

UNDP Rundt om i verden