UNDP

Om os

 

Kontakt

UNDP's nordiske kontor

   
Henrik Fredborg Larsen
Direktør
henrik.larsen@undp.org
+45 28 43 13 16
UNDP Danmark:
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00


Danmark

Zazie Schafer
Vicedirektør
zazie.schafer@undp.org
+45 23 83 20 50    
Mette Fjalland
Partnerskabsrådgiver
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08  
 
Stine Junge
Privatsektor ansvarlig
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02
Edna Muratagic
Strategi og koordineringsanalytiker
edna.muratagic@undp.org
+45 45 33 60 23
   
Camilla Marie Thiele
Privatsektor konsulent
camilla.thiele@undp.org
Ahmad Ramiz
Finans- og Administrationsmedarbejder 
ahmad.ramiz@undp.org
 
Anna Gudmann Hansen
Praktikant 
anna.hansen@undp.org
+45 60 61 48 90
Louise Winther
Privatsektor praktikant 
louise.winther@undp.org

 
Nelly Eckegren
Privatsektor praktikant
nelly.eckegren@undp.org
 
   



Norge

Harald Thørud
Partnerskabsrådgiver
harald.thorud@undp.org
Stina Reksten
Programme Specialist 
stina.reksten@undp.org
Oda Steen
Praktikant
oda.steen@undp.org
Maja Simonsen Nilsen
Praktikant
maja.simonsen.nilsen@undp.org
UNDP Norge:
Kongens gate 12
0153 Oslo
 
Besøg vores norske side


Sverige

Caroline Åberg
Kommunikation og Partnerskabsrådgiver
caroline.aberg@undp.org
+46 8 545 232 50
Albert Askeljung
Projekt Assistent
albert.askeljung@undp.org
+46 76 140 34 46
Carolina Given-Sjölander
Kommunikationsansvarlig
carolina.given.sjolander@undp.org
Erica Larsson
Finans- og Administrationsmedarbejder
erica.larsson@undp.org
+45 45 33 60 21
UNDP Sverige:
Norrsken House
Birger Jarlsgatan 57C
Stockholm, Sverige
 
Besøg vores svenske side


Finland

Matleena Siipola
Kommunikationsmedarbejder
matleena.siipola@undp.org
+46 358 40 151 88 06
Kaisa Nausaka
Praktikant
kaisa.nauska@undp.org
Besøg vores finske side  UNDP Finland:
Marmorvej 51
2100 København
+46 70 0419106

 

 

UNDP Rundt om i verden