Kontakt

Det nordiske kontor

   
Camilla Brückner
Direktør
camilla.bruckner@undp.org
+45 45 33 60 01

Trygve Ölfarnes
Deputy Director
trygve.olfarnes@undp.org
+47 94 15 60 28

Danmark

   
Mette Fjalland
Kommunikation og Liaison
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08
Stine Junge
Privatsektor og Sekretariat
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02
Michael Toft
Operations Manager
michael.toft@undp.org
+45 45 33 60 10
Catharina Høgdal
Praktikant
catharina.hogdal@undp.org
+45 45 33 60 06
 
Frederikke Leth 
Praktikant
frederikke.leth@undp.org
+45 45 33 60 15
UNDP NRO
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00
Alexandra Parnebjork 
Communications and Project Assistant
alexandra.parnebjork@undp.org
+46  8 796 96 50
 

Norge

   
Eirik Talleraas
Program Specialist
eirik.talleraas@undp.org
+47 96 01 44 96
 
Kontorets adresse:
Kongens gate 12
0153 Oslo
 
Eivind Sundgot Oskarson
Praktikant
eivind.oskarson@undp.org
+47 90 65 09 07
Postadresse:
UNDP, Oslo Governance Centre
Postboks 2847, Solli
0204 Oslo
Besøg vores norske side  

 

 

 

Sverige

     

Caroline Åberg

Communications and Liaison Specialist

caroline.aberg@undp.org

+46 8 545 232 50

Kristin Hagegård

Project Assistant

kristin.hagegard@undp.org

+46 72 700 25 51

 

Tamara Fenjan

Project Coordinator

tamara.fenjan@undp.org

+46 8 796 96 50100 55 Stockholm

Kontorets adresse:

c/o SIWI, Linnégatan 87A,
Box 101 87

Besøg vores svenske side

 

 

Finland


Anja Karppinen

Communications and Project Assistant
anja.karppinen@undp.org
+45 45 33 60 12
 

Kontorets adresse:

Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00
 
Besøg vores finske side
   
   
   
   
Pressekontakt
Mette Fjalland +45 45 33 60 08
mette.fjalland@undp.org
Kontaktperson ved ansøgninger

VIGTIGT: Alle praktik- og jobansøgninger sendes til

Michael Toft: michael.toft@undp.org