Kontakt

Det nordiske kontor

   
Camilla Brückner
Direktør
camilla.bruckner@undp.org
+45 45 33 60 01

Trygve Ölfarnes
Deputy Director
trygve.olfarnes@undp.org
+47 94 15 60 28

Danmark

   
Mette Fjalland
Kommunikation og Liaison
+45 45 33 60 08
mette.fjalland@undp.org

Stine Junge
Privatsektor og Sekretariat
+45 45 33 60 02
stine.junge@undp.org

Michael Toft
Operations Manager
+45 45 33 60 10
michael.toft@undp.org

Camilla Hardorff
Praktikant
+45 45 33 60 06
camilla.hardorff@undp.org
Erica Larsson
Praktikant
erica.larsson@undp.org
UNDP NRO
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00

Norge

   
Postadresse:
UNDP, Oslo Governance Centre
Postboks 2847, Solli
0204 Oslo
Kontorets adresse:
UNDP Oslo Governance Centre
Inkognitogate 37
0256 Oslo
   
Besøg vores norske side  
   

Sverige

     
Monica Lorensson
+46 8 545 232 50
monica.lorensson@undp.org

Kontorets adresse:
c/o SIWI, Linnégatan 87A,
Box 101 87
100 55 Stockholm

 
   
Besøg vores svenske side  
   

Finland

     
Maiju Mitrunen
+358(0)405471743
maiju.mitrunen@undp.org
 
Besøg vores finske side  
   
Pressekontakt
Mette Fjalland +45 45 33 60 08
mette.fjalland@undp.org