Kontakt

Det nordiske kontor

   
Camilla Brückner
Direktør
camilla.bruckner@undp.org
+45 45 33 60 01

Trygve Ölfarnes
Deputy Director
trygve.olfarnes@undp.org
+47 94 15 60 28

Danmark

   
Mette Fjalland
Kommunikation og Liaison
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08
Stine Junge
Privatsektor og Sekretariat
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02
Michael Toft
Operations Manager
michael.toft@undp.org
+45 45 33 60 10
Simone Klee
Praktikant
simone.klee@undp.org
+45 45 33 60 06
 
Louise Nørring
Praktikant
louise.norring@undp.org
UNDP NRO
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00

Norge

   
Postadresse:
UNDP, Oslo Governance Centre
Postboks 2847, Solli
0204 Oslo
Kontorets adresse:
UNDP Oslo Governance Centre
Inkognitogate 37
0256 Oslo
   
Besøg vores norske side  
   

Sverige

     
Alexandra Parnebjork
alexandra.parnebjork@undp.org

+46  8 796 96 50

 

 

Amanda Malmquist

Praktikant
amanda.malmquist@undp.org
+45 45 33 60 12
 
Kontorets adresse:
c/o SIWI, Linnégatan 87A,
Box 101 87
100 55 Stockholm
Besøg vores svenske side  
   

Finland


Anja Karppinen

Communications and Project Assistant
anja.karppinen@undp.org
+45 45 33 60 12
 

Office adress:

Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00
 
Besøg vores finske side
   
   
   
   
Pressekontakt
Mette Fjalland +45 45 33 60 08
mette.fjalland@undp.org