Kontakt

Det nordiske kontor

   
Camilla Brückner
Direktør
camilla.bruckner@undp.org
+45 45 33 60 01

Trygve Ölfarnes
Deputy Director
trygve.olfarnes@undp.org
+47 94 15 60 28

Danmark

   
Mette Fjalland
Kommunikation og Liaison
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08
Stine Junge
Privatsektor og Sekretariat
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02
Michael Toft
Operations Manager
michael.toft@undp.org
+45 45 33 60 10
Esben Snoer Iversern
Praktikant
esben.iversen@undp.org
+45 45 33 60 06
 
Frederikke Leth 
Praktikant
frederikke.leth@undp.org
+45 45 33 60 15
UNDP NRO
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00

Norge

   
Eirik Talleraas
Program Specialist
eirik.talleraas@undp.org
+47 96 01 44 96
 
Kontorets adresse:
Kongens gate 12
0153 Oslo
 
Eivind Sundgot Oskarson
Praktikant
eivind.oskarson@undp.org
+47 90 65 09 07
Postadresse:
UNDP, Oslo Governance Centre
Postboks 2847, Solli
0204 Oslo
Besøg vores norske side  

 

 

 

Sverige

     
Alexandra Parnebjork
Communications and Project Assistant
alexandra.parnebjork@undp.org
+46  8 796 96 50
Kontorets adresse:
c/o SIWI, Linnégatan 87A,
Box 101 87
100 55 Stockholm
 

Amanda Malmquist

Praktikant
amanda.malmquist@undp.org
+45 45 33 60 12
 

Patricia Grundberg
Praktikant
patricia.grundberg@undp.org

 
Besøg vores svenske side  

 

 

 

Finland


Anja Karppinen

Communications and Project Assistant
anja.karppinen@undp.org
+45 45 33 60 12
 

Kontorets adresse:

Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00
 
Besøg vores finske side
   
   
   
   
Pressekontakt
Mette Fjalland +45 45 33 60 08
mette.fjalland@undp.org