Kontakt

Det nordiske kontor

   
Camilla Brückner
Direktør
camilla.bruckner@undp.org
+45 45 33 60 01

Trygve Ölfarnes
Deputy Director
trygve.olfarnes@undp.org
+47 94 15 60 28

Danmark

   
Mette Fjalland
Kommunikation og Liaison
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08
Stine Junge
Privatsektor og Sekretariat
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02
Michael Toft
Operations Manager
michael.toft@undp.org
+45 45 33 60 10
Valdemar S. Røjle Christensen
Praktikant
valdemar.christensen@undp.org
+45 45 33 60 06
 
Josephine G. Knudsen 
Praktikant
josephine.knudsen@undp.org
+45 45 33 60 23
UNDP NRO
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00
   

Norge

   
Eirik Talleraas
Program Specialist
eirik.talleraas@undp.org
+47 96 01 44 96
 
Kontorets adresse:
Kongens gate 12
0153 Oslo
 
Besøg vores norske side Postadresse:
UNDP, Oslo Governance Centre
Postboks 2847, Solli
0204 Oslo
   

 

 

 

Sverige

     

Caroline Åberg

Communications and Liaison Specialist

caroline.aberg@undp.org

+46 8 545 232 50

Kristin Hagegård

Project Assistant

kristin.hagegard@undp.org

+46 72 700 25 51

Besøg vores svenske side

 

Kontorets adresse:

c/o SIWI, Linnégatan 87A,
Box 101 87

 

 

 

Finland


Anja Karppinen

Communications and Project Assistant
anja.karppinen@undp.org
+45 45 33 60 12
 

Kontorets adresse:

Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00
 
Besøg vores finske side