Kontakt

UNDP's nordiske kontor

   
Camilla Brückner
Direktør
camilla.bruckner@undp.org
+45 45 33 60 01

Trygve Ölfarnes
Sous chef
trygve.olfarnes@undp.org
+47 94 15 60 28

Danmark

   
Mette Fjalland
Kommunikation og Partnerskabsrådgiver
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08
Stine Junge
Privatsektor og Sekretariat
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02
Michael Toft
Finans- og Administrationsansvarlig
michael.toft@undp.org
+45 45 33 60 10
Maiken D. Rasmussen
Praktikant
maiken.rasmussen@undp.org
+45 45 33 60 06
 
Sebastian Lauridsen
Praktikant
sebastian.lauridsen@undp.org
+45 45 33 60 23
UNDP Danmark
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00
   

Norge

   
Eirik Talleraas
Kommunikation og Partnerskabsrådgiver
eirik.talleraas@undp.org
+47 96 01 44 96
 
UNDP Norge:
Kongens gate 12
0153 Oslo
 
Besøg vores norske side Postadresse:
UNDP, Oslo Governance Centre
Postboks 2847, Solli
0204 Oslo
   

 

 

 

Sverige

 

 

 

Caroline Åberg

Kommunikation og Partnerskabsrådgiver

caroline.aberg@undp.org

+46 8 545 232 50

Kristin Hagegård

Projekt Assistant

kristin.hagegard@undp.org

+46 72 700 25 51

Besøg vores svenske side

 

UNDP Sverige:

Norrsken House

Birger Jarlsgatan 57C

Stockholm, Sverige

 

 

 

Finland


Anja Karppinen

Kommunikationsmedarbejder
anja.karppinen@undp.org
 

UNDP Finland:

Silta Saarenkatu 4
Helsinki, Finland

 
Besøg vores finske side